Servis tiskáren a kopírek

servisNaše společnost poskytuje záruční a pozáruční servis laserových, inkoustových a jehličkových tiskáren, multifunkcí a kopírek. Servis tiskáren provádějí zkušení technici s dlouholetou praxí a zajišťujeme jej po celé České Republice. Záruční servis poskytujeme na stroje zakoupené u nás. Většinu oprav provádíme přímo na místě u zákazníka

(bez zvláštního příplatku) a není tak nutné složitě přepravovat zařízení na pobočku. Minimalizuje se tím také riziko poškození stroje přepravní službou a zkracuje se doba vyřízení opravy.
V případě, že není možné realizovat opravu na pobočce, přepravíme tiskárnu do našeho servisního centra.

V případech, kdy nelze čekat a zákazník tisknout potřebuje, zapůjčíme náhradní zařízení po dobu opravy.

Značky, které servisujeme

Nejsme limitováni typem stroje ani výrobcem. Nejčastěji servisujeme tyto značky tiskáren, multifunkcí a kopírek: Brother, Canon, Dell, Epson, HP, Kyocera, Lexmark, Konika Minolta, Oki, Samsung a Xerox.

Doba trvání a cena opravy

Doba opravy i cena je závislá na druhu a značce stroje, a také na druhu závady (nutnost objednání náhradního dílu). Ve velké většině případů lze dobu vyřízení i cenu odhadnout na základě telefonické konzultace zákazníka s naším technikem.

Cena servisu: 650,- Kč/hod., diagnostika stroje 500,- Kč, cestovné po Praze 300,- Kč (ceny bez DPH).

Servisní smlouvy (SLA)

Pro náročnější zákazníky máme připravené servisní smlouvy (SLA), které zaručují garantovanou maximální dobu opravy, garantované zajištění náhradních strojů v případě potřeby atd.

Sdílet tento článek

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn