Zabýváme se dvěmi hlavními odvětvími. Tiskovými řešeními a IT.

Tisková řešení

Distribuujeme kompatibilní (alternativní) a originální spotřební materiál do všech značek tiskáren a kopírek, vybrané značky tiskáren, multifunkcí, kopírek a skartovacích strojů. Kompatibilní spotřební materiál nabízíme pouze v té nejvyšší kvalitě. Dále se zabýváme servisem a pronájmem tiskáren, kopírek, skartovacích strojů a dokumentovým skenerů, vč. pokladních a fiskálních tiskáren a systémů.
V našem portfóliu naleznete tiskárny, multifunkce, kopírky, skartovací stroje, tonery, cartridge, pásky, cartridge s jedlým inkoustem pro potravinářství, jedlý inkoust, termo fólie (ttr), papír, kotoučky, etikety a další spotřební materiál do laserových, inkoustových, jehličkových a termotransferových tiskáren, kopírek, faxů, registračních i klasických pokladen. Provádíme servis a pronájem tiskáren, multifunkcí a kopírek po celé ČR. Dále provádíme servis a čištění skartovacích strojů.

IT

Provádíme kompletní správu a dodávku IT, vč. správy serverů a sítí.

 

O značce TONER4U

TONER4U je dynamicky se rozvíjející značkou kompatibilního spotřebního materiálu pro inkoustové, jehličkové a laserové tiskárny a kopírky.

Tonery a inkoustové cartridge TONER4U

Jedná se o vysoce kvalitní spotřební materiál, u kterého klademe vysoký důraz na kvalitu.
Vysoká kvalita začíná již u jednotlivých komponentů našich výrobků, jako jsou například tonerový prášek, inkoust, válce a chipy. Vysoká kvalita pak pokračuje přes pečlivou selekci a kontrolu výrobků. Z toho všeho vychází vysoce kvalitní výrobek s nízkým procentem reklamací. Velká spokojenost našich zákazníků to jednoznačně potvrzuje. Samozřejmostí jsou i normy výroby ISO 9001, ISO 14001 a také STMC (Metodika STMC je celosvětově uznávaná norma testování kvality tisku a počtu vytištěných stránek tonerové kazety).

stmc

 

Proč kompatibilní náplně TONER4U?

Testy vybraných konkurenčních tonerů využívajících levnější komponenty po určitém množství vytištěných stran prokázaly chyby tisku nebo vysypání tonerového prášku do tiskárny. Test tak ukázal, že kvalitní komponenty (fotoválec, čip, toner, inkoust, stěrka) a rovněž správná kompletace jsou naprosto klíčové. Kvalita komponent a správného sestavení zajišťuje dlouhodobě kvalitní tisk a s tím spojenou správnou funkci tiskárny.

Na naše výrobky poskytujeme doživotní záruku (tj. dokud toner nebo cartridge není prázdná) a převzetí veškerých platných záruk včetně poskytování záručního i pozáručního servisu na tisková zařízení.

 

Sdílet tento článek

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Zákaznická linka

Po-Pá: 9:00 - 17:00 hod.

Tel.: (+420) 222 361 560

facebook  linkedin