Pokladní systémy a EET

Abychom nabídli zákazníkům plné portfolio pro kancelář nebo prodejnu, zabýváme se také prodejem a veškerými službami souvisími s pokladními systémy - vybavíme kompletně Vaši provozovnu počítačem a softwarem počínaje a pokladní tiskárnou a čtečkou čárových kódů konče.

 

Vlastníte ještě staré registrační pokladny? Tak to na ně rychle zapomeňte, protože nové pokladní systémy přichází zcela s jiným způsobem prodeje, který Vám umožní používat zákaznické karty, jiné měny nebo implementovat pokladny na pobočkách s centrálou. Ulehčete si významně práci a využijte potenciálu pokladny na sto procent. Prověřené pokladní systémy 4onePOS počítají s rozmanitými variantami prodeje a Vašimi individuálními požadavky. Buďte s pokladními systémy nové generace v obraze a ušetřete si námahu, která je zbytečná. Věnujte se jen byznysu – ostatní již obstarají chytré pokladny!

Nezaspěte a připravte se již nyní na EET (elektronickou evidenci tržeb), která se nevyhne všem subjektům, které obchodují "za hotové" a vejde v plastnost pravděpodobně již koncem roku 2016 pro ubytovací a stravovací zařízení a v průběhu roku 2017 pro ostatní subjekty, systém 4onePOS je na EET připraven.

 

Co je 4onePOS?

4onePOS je jednoduchý online pokladní systém, který má zároveň široký záběr a poskytuje pokročilou a moderní funkcionalitu. Je ideálním řešením pro ty z obchodníků, kteří nechtějí dělat kompromisy, chtějí těžit z využívání nejmodernějších trendů a technologií a zároveň nechtějí implementovat nový systém tři týdny za neúnosných nákladů.

 

S 4onePOS mimo jiné můžete:

  • Upravit si pokladnu dle svých představ – chybí Vám v pokladně funkce nebo se Vám nelíbí umístění či barva tlačítka? Změňte jej během jedné minuty!
  • V případě schválení zákona počítáme s podporou EET – nebude se na ní vztahovat žádný další poplatek
  • Využijte pokročilý zákaznický klub a jeho funkcionalitu – například upozornění na zákazníkovi narozeniny, propojení se sociálními sítěmi, poslání dokladu o nákupu e-mailem, …
  • Propojte pokladní systém 1:1 s e-shopem
  • Samozřejmostí jsou i přehledné statistické tabulky, kde uvidíte (nejen) obrat Vašeho obchodu. Nyní i pomocí aplikace na platformách iOS a Android!

 

Systém 4onePOS - velká škála funkcí

Víme, že maloobchodník je závislý na věrnosti svých zákazníků – a proto děláme vše pro to, aby věrnost Vašich zákazníků byla nejen neměnná, ale aby se Váš zákaznický klub plynule rozšiřoval. Z toho důvodu obsahuje systém 4onePOS pokročilý CRM modul, který nejenže umožňuje spravovat Vaše zákazníky a všechny informace o nich, ale nyní je můžete kontaktovat i přímo ze svého pokladního systému a to buď pomocí mailu, SMS a nově rovněž přímým příspěvkem na jejich Facebook či Twitter!

 

Také Vám vadí, když si něco nemůžete přizpůsobit podle sebe? Nám ano. Naši pokladnu si proto můžete upravit přesně podle svých představ. Nikdo Vám už nebude přikazovat, že tohle tlačítko bude tady a nikde jinde a že text bude přesně takový, jaký zrovna je – nyní je to už jen na Vás.  

 

 

Chápeme Vaše podnikové procesy. Právě proto 4onePOS nejenže podporuje komunikaci s dodavateli pomocí technologie EDI, ale jeho ovládání a správa zároveň nebyla nikdy snazší. Pryč jsou doby složitých řešení, které bylo nutné programovat na zakázku a které prakticky vyžadovali jednoho pracovníka na plný úvazek pro svou správu. Technologie EDI, která za Vás bude vytvářet nejen všechny nové položky, ale i příjemky a ostatní doklady automaticky je dnes dostupná i pro menší uživatele. Proč byste právě Vy měli dělat všechno ručně?

Eshop je dnes pro maloobchodníka už prakticky povinností. Víme, jak jej zavést tak, aby pro Vás jeho správa byla co nejsnazší záležitostí – eshop i pokladní systém totiž spravujete na jednom místě, včetně tak potřebných obrázků a popisů položek. Ruční synchronizace objednávek a stavů skladu je pro nás relikou dob dávno minulých – vše umíme automatizovat, takže vše máte na jednom místě a to včetně zákaznického klubu.

 

 

Nebude to moc zdlouhavé a složité?

Jedním slovem: ne. Víme, že ve mnoha případech dokážeme systém nainstalovat a vyškolit během pár hodin! Prodávat tedy můžete začít ten samý den, kdy vyzkoušíte naše demo – stačí jen nastavit pár věcí a už Vám nic nestojí v cestě. Základy systému pochopíte během chvíle – to je náš hlavní cíl. Příliš složité a komplexní systémy by dnes už měly být minulostí.

 

Pro více informací nás kontaktujte na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu 604 946 932

Sdílet tento článek

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Zákaznická linka

Po-Pá: 9:00 - 17:00 hod.

Tel.: (+420) 222 361 560

facebook  linkedin