loxone logo 

...chytrý dům, byt, kancelář...

 

Nabízíme našim zákazníkům komplexní návrh a realizaci chytrých elektroinstalací, výhradně na platformě rakouské značky Loxone.
Plánovat s námi doporučujeme již v ranné fázi tvorby stavebního projektu / projektu rekonstrukce. Ušetříte tak značné náklady za dodatečná řešení.

 

Co je chytrá domácnost či kancelář?

Doma i v kanceláři se všichni chceme cítit komfortně a bezpečně a mít také přehled.
Proto používáme řadu zařízení jako topení, klimatizace, světla, LED pásky, žaluzie, alarm, kamery, docházkový systém, atp. Ta ale vyžadují, abychom se o ně starali a mysleli na ně. Navíc mají mnohdy velmi komplikované ovládání a je často potřeba více ovladačů či tlačítek.
To už je naštěstí minulost. S Loxone totiž můžete mít i vy inteligentní elektroinstalaci. Ta propojuje všechna zařízení a data ze senzorů. Díky tomu se o řadu věcí postará chytrý dům sám, zbývající vám usnadní a přidá možnost nonstop kontroly.

Smart home funkce

Od alarmu přes světla a topení až po žaluzie. Veškeré funkce našich domácností, které jsme v minulosti ovládali složitě sami se stanou součástí chytrého bydlení.

Chytré osvětlení

Světla dnes nemusíte pouze vypínat a zapínat. Můžete měnit intenzitu, barvy a různé zdroje podle aktuální potřeby. S Loxone je to rychlé a snadné. Většinu práce za vás udělá Autopilot.

Osvětlení »

Automatické stínění

Ráno vás probudí slunečními paprsky. Přes den naklání žaluzie, aby vás neoslňovalo slunce. V pokojích, kde nikdo není, slunce využije pro vytápění nebo naopak zabrání přetopení. Po setmění pak zajistí soukromí.

Stínicí technika »

Topení a klimatizace

V každé místnosti můžete mít v různý čas různou teplotu podle vašich preferencí. Nemusíte myslet na intenzitu, načasování ani na otevřená okna. O vše se postará chytrý dům.

Regulace teploty »

Zabezpečení domova

Inteligentní domácnost dává na vás i váš majetek neustále pozor. Díky propojení všech zařízení může okamžitě reagovat: spustit poplach, zavolat vám, vypnout vodu či spotřebiče.

Zabezpečení »

 

Řešení pro chytrý dům od A do Z

Unikátní propracovaný systém Loxone vyřeší všechny požadavky vašich zákazníků. Snadno a okamžitě bez experimentování a složitého programování. Nabídnete skutečnou přidanou hodnotu – žádné hračky, ale profesionální řešení. Široký a neustále rostoucí sortiment Loxone dokáže uspokojit i ty nejnáročnější, přitom je dostupný i pro běžného člověka.

IG 3d house everything managed2x
 

Sdílet tento článek

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Zákaznická linka

Po-Pá: 9:00 - 17:00 hod.

Tel.: (+420) 222 361 560

facebook  linkedin