loxone logo 

...chytrý dům, byt, kancelář...

 

Nabízíme našim zákazníkům komplexní návrh a realizaci chytrých elektroinstalací, výhradně na platformě rakouské značky Loxone.
Plánovat s námi doporučujeme již v ranné fázi tvorby stavebního projektu / projektu rekonstrukce. Ušetříte tak značné náklady za dodatečná řešení.

Číst dál...

Nákupem výrobků a služeb od společností, které zaměstnávají zdravotně postižené pracovníky, podpoříte jejich práci a navíc dosáhnete daňové úspory ve formě náhradního plnění.

Číst dál...

Abychom nabídli zákazníkům plné portfolio pro kancelář nebo prodejnu, zabýváme se také prodejem a veškerými službami souvisími s pokladními systémy - vybavíme kompletně Vaši provozovnu počítačem a softwarem počínaje a pokladní tiskárnou a čtečkou čárových kódů konče.

Číst dál...

MF428xZařizujete kancelář? Vaše tiskárna nebo kopírka už dosluhuje? Lámete si hlavu nad tím kde vzít na novou tiskárnu nebo kopírku potřebné investice? Nebo již víte, že je pro Vás prostě výhodnější pronájem? Do pronájmu dodáváme pouze prověřené a spolehlivé tiskárny a kopírky renomovaných

Číst dál...

servisNaše společnost poskytuje záruční a pozáruční servis a čištění skartovacích strojů přímo u zákazníka.
Servis skartovačů provádějí zkušení technici s dlouholetou praxí, servisním zázemím a náhradními díly.
Záruční servis poskytujeme na stroje zakoupené u nás.

Číst dál...

servisNaše společnost poskytuje záruční a pozáruční servis laserových a jehličkových tiskáren, multifunkcí a kopírek. Servis tiskáren provádějí zkušení technici s dlouholetou praxí a zajišťujeme jej po celé České Republice. Servis inkoustových tiskáren provádíme individuálně po dohodě. Vzhledem k ceně prací a náhradních dílů jako jsou tiskové hlavy nejsou opravy pro zákazníka často rentabilní.

Číst dál...

PC Zabýváme se komplexním servisem v oblasti IT pro velké, střední i malé společnosti.

Číst dál...

Rozbila se vám tiskárna a nyní nevíte, co s nevyužitým spotřebním materiálem? Vrecyklaceykoupíme vaše nepoužité a nerozbalené originální laserové tonery nebo originální inkoustové cartridge. Naše poptávka se mění, vykupujeme jen některé typy a ceny generujeme na základě množství

Číst dál...

Vrecyklaceykoupíme vaše prázdné originální laserové tonery (inkoustové cartridge a neoriginální tonery aktuálně nevykupujeme). Prázdný toner nesmí být poškozen. Ulomené části, rýhy, praskliny, promáčknuté elektrické kontakty,

Číst dál...

Zákaznická linka

Po-Pá: 9:00 - 17:00 hod.

Tel.: (+420) 222 361 560

facebook  linkedin